• Фотостудія "Країна Мрій"м. Черкасивул. Смілянська, 65
  • Фотовідділ "Країна Мрій" ТРЦ "Любава"Українам. Черкасибул. Шевченко, 208/1(4 поверх)
  • Фотовідділ "Країна Мрій" ТЦ "Транзит"м. Черкасибул. Шевченка, 250(-1 поверх)
Фото Polaroid 9х11 см

Ціни на Photo Polaroid

Розмір 9х11 см  Ціна
Друк фото Polaroid на наступний день на фотопапері з Flash-носія 25 грн Замовити
Друк фото Polaroid на наступний день на фотопапері з телефона 30 грн ЗАМОВИТИ
Друк фото Polaroid терміново за 5 хвилин на звичайному фотопапері
40грн ЗАМОВИТИ
Друк фото Polaroid терміново за 5 хвилин на магнітному папері
50 грн ЗАМОВИТИ
Прекрасно проведені дні завжди змушують нас посміхатися і згадувати їх знову і знову. Посиденьки з друзями, сімейні торжества, романтичні побачення і екстремальні подорожі - хочеться, щоб це завжди було поруч і не покидало нас ніколи. Якісно зроблені фотографії, допоможуть відчути ще раз ті приємні моменти і сповна ними насолодитися.
Були прекрасні часи, коли кожен з нас мав можливість взяти готове фото в руки, відразу ж, після його обробки. Плівкові магазини розташовувалися на кожній вулиці, і це був, досить прибутковий бізнес. Тоді передове місце займала компанія Polaroid, яка допомогла фотографії з'являтися, відразу ж, після зйомки. Тільки власники таких крутих фотоапаратів могли друкувати фотографії polaroid (Полароїд) миттєво. «Полароїд» мали величезний успіх і багато, до сих пір, дуже сумують за ним.
З використанням цифрових технологій в нашому житті, для багатьох, процес друку фото став недоречним. Але красу фотографій на папері не так легко «вбити». Звичайно ж, фотографії завжди були, є і будуть! Погодьтеся, набагато приємніше помацати фото, ніж просто переслати по електронній пошті - і цього не відняти!
Друк фотографії Полароїд з фотостудією "Країна Мрій" - це швидко, якісно і надійно! Оригінальні і щільні фотокартки з білими полями, що не підпадають під вплив перепадів вологості в приміщеннях, а це значить, що вони завжди залишаться рівними, і не будуть деформуватися. Багато людей розвішують їх по дому у вигляді красивої гірлянди, що завжди зможе підняти настрій.
Polaroid фото друк - дуже популярна послуга, на сьогоднішній день, і це не дивно!
Polaroid фото друк має такі переваги:
  • висока міцність і відмінна якість;
  • можна зробити з будь-яких цифрових фото;
  • прекрасний подарунок своїм близьким;
  • відмінна можливість креативно оформити фотоальбом;
  • зручно робити написи під карткою.