• Фотостудія "Країна Мрій", м. Черкаси, вул. Смілянська, 65
  • Фотовідділ "Країна Мрій" ТРЦ "Любава", Україна, м. Черкаси, бул. Шевченко, 208/1, (4 поверх)
  • Фотовідділ "Країна Мрій" ТЦ "Транзит", м. Черкаси, бул. Шевченка, 250, (-1 поверх)

Соціальні мережі

Сканування
Сканування фото та документів у будь-якому форматі: jpj, PDF и.т.д.
Фото:  1) До 21х30 в оригінальному розмірі = 6 грн
            2) 30х40 = 15 грн (сканування) + 15 грн (з`єднання) = 30 грн
Документи:  6 грн
Негативи: 1) 4 х 6,5 = 30 грн
                     2) від 4х6,5-9х12 = 35 грн
3) більше 9х12 = 40 грн
Плівки: 8 грн/кадр
Слайди: 8 грн/кадр
Медичні негативи: від 60 грн, сканування замінюється зйомкою в студії
Однією з поширених послуг сьогодні є сканування і розпізнавання документів, текстів і фото. Це процес оцифровки аналогового зображення або тексту з перенесенням його на електронні носії. Надалі це забезпечує зручність зберігання і при необхідності друку нових копій. Замовити сканування можна в фотостудії "Країна Мрій", де Ви отримаєте високу оперативність за доступну ціну.
Для чого може знадобитися відсканувати документи або фото? Сьогодні досить часто застосовується сканування документів (Черкаси), щоб перевести їх в електронний вигляд. Адже в останні роки майже вся інформація зберігається на цифрових носіях. Це досить зручно в тих випадках, коли вам потрібно переслати важливі папери в інше місто або навіть за кордон. Також подібний спосіб перенесення гарантує кращу схоронність.
Тим більше, що роздрукувати сторінки на паперовий носій можна в будь-який момент, тим самим зробивши копію. Напевно у Вас вдома є багато старих фотографій з дитинства, а то і зовсім з молодості батьків, дідусів, бабусь. Щоб зберегти настільки важливі сімейні реліквії, варто зробити сканування фото. Адже в паперовому вигляді вони з часом псуються, вицвітають, зотлівають, а в електронному - збережуться на століття.
Часто виникає необхідність оцифрувати книжку, щоб витягти з неї потрібну інформацію. Особливо це актуально для студентів, які змушені шукати дані в рідкісної літературі для своїх робіт. В цьому плані сканування текстів з книг дуже виручає. Його можна робити як повністю, так і для окремих сторінок, до того ж існують програми, які трансформують їх в зручний для читання формат.
Якщо Вам потрібно сканування фотографій у Черкасах, ми надамо Вам професійну допомогу. Наші фахівці оберуть потрібне розширення, при необхідності трохи підкоректують скани, щоб вони виглядали якомога більш презентабельно. Дана послуга дозволить Вам увічнити сімейні фото і передати пам'ять новим поколінням.
Також пропонуємо сканування документів в PDF і багато інших послуг на вищому рівні якості, максимально зручно і оперативно, за найкращою ціною.